#1 2012-06-19 17:48:14

Morgana

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 100
Punktów :   

Wprowadzenie chara z matami do crafta.

Wczoraj powierzono mi postać "Kupiec" na której znajduję się materiały do rzemiosła jak. Concentrate Glue itp,gdyż owy uczestnik , który handlował na tej postaci odpuścił grę na PW POLSKA.
Mnie te materiały wiadomo się nie przydadzą ,więc pomyślałam o wprowadzeniu postaci w świat gildii,która miały by za zadanie skupować jak i sprzedawać materiały za symbolicznie 1 coin osobom,które potrzebują materiałów na crafy.  Jednak nie chciałabym ,żeby to odniosło skutek taki,że 1 osoba zabrała by nagle wszytko innym. Postać gildyjna oznacza wspólnotę ,a nie egoizm. Tak,więc miało by to zasadę ułatwić nam crafty, pomoc innym gracza w osiąganiu rzemiosła,a także przy okazji przekazać na dobry cel zalegające nam materiały,które chowają się w naszych bankach i po altach a są nam zbędne.
Sklepik były umiejscowiony w miejscu ustalonym gildyjnie. jednak nie było by to west archo , gdyż gracze z innych gildii mogliby nam capnąć nasze matki:) Miejsce zmieniałoby się co jakiś czas,aby było bezpieczne przed intruzami.
Weryfikację pomysłu pozostawiam wam.

Offline

 

#2 2012-06-19 23:45:20

Koszmarna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: Wprowadzenie chara z matami do crafta.

ja jestem za, przynajmniej nie będę musiała za każdym razem pytać się kto chce jakie matsy a jak robię questy to sporo tego dropi no i zbieram co widzę

Offline

 

#3 2012-06-20 15:13:01

Morgana

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 100
Punktów :   

Re: Wprowadzenie chara z matami do crafta.

Postać Kupiec została wprowadzona w życie gildyjne,koordynaty do postaci znajdują się w sloganie gildyjnym i będą co jakiś czas zmieniane. Proszę o rozsądne wykupywanie z niego materiałów wam potrzebnych i z góry dziękuję osobom ,które poślą lub sprzedają do niego matki;)
Postac będzie online jak tylko pozwoli mi na to czas i możliwości zalogowanego klienta.

Offline

 

#4 2012-07-01 09:02:53

Morgana

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 100
Punktów :   

Re: Wprowadzenie chara z matami do crafta.

Jeśli coś komuś potrzeba a kupić jest offline,można śmiało pisać maile z zapytaniem o matsy, w wiadomości proszę dołączyć także ilość niezbędnych wam sztuk.

Offline

 

#5 2012-07-01 09:26:33

alienka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wprowadzenie chara z matami do crafta.

Niestety pisanie maili jest utrudnione, bo skrzynka jest przeładowana. Pomysł jest naprawdę bardzo fajny, tylko nad realizacją trzeba by było popracować. Ile razy jestem w grze Kupca nie ma, matsy mi przepełniają plecak, a wysłać nie mogę. Fajnie by było gdyby mógł przejąć tą inicjatywę ktoś, kto ma na tyle mocny komp, żeby odpalić kilku klientów. Bo przecież to nie musi być ta konkretna postać, tym bardziej, że mówiłaś, że ktoś tam na niej jeszcze gra. U mnie niestety po paru minutach od odpalenia 2 klienta krzaczy się grafa, ale może ktoś byłby chętny

Offline

 

#6 2012-07-01 13:38:29

 Dalurin

Użytkownik

Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2012-05-17
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Wprowadzenie chara z matami do crafta.

wystarczy dać passy większej ilości osób zaufanych którzy postawią na tą chwilke sklepik żeby ludzie sobie kupili co potrzebują. Ja oczywiście mógłbym się tym podjąć w pomocy nad 'postaciami bankami' ale to nie ode mnie zależy


‎"What we do in life, echoes in eternity."

"Najsilniejsi są najbardziej samotni." - Henrik Ibsen

Offline

 

#7 2012-07-02 10:15:24

Morgana

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 100
Punktów :   

Re: Wprowadzenie chara z matami do crafta.

Zrobie pasy pod kupca i jak przełożę rzeczy to faktycznie zrobimy pasy dla paru osób,bo to prawda fin zaczął grac an tych pasach i nawet jak chce to ni dy rydy. Zajmę się tym wieczorkiem:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishdragon.pun.pl www.gsmdevils.pun.pl www.pomocneforum.pun.pl www.creed.pun.pl www.hero.pun.pl