#1 2012-06-18 08:22:41

Misiek12

Gość

Misiek

Witam o to moje podanie

RASA :Psyhic
LVL :19

1.Dlaczego chcesz wstąpić w szeregi właśnie naszej gildi, i jaki będziemy mieli z Ciebie pożytek(głównie chodzi o to co gildia zyska).

Ponieważ Dużo dobrego czytałem o tej gildi jest miła atmosfera oraz ciekawi ludzie . A co będziecie ze mnie mieli to kolejnego ciekawego , miłego , lubiącego pożartować gracza aktywnego . Który woli samodzielnie coś zdobyć niż wyprosić od kogoś .

2.Jakie były Twoje poprzednie gildie(jeśli nie byłeś w żadnej podaj powód) i czemu je opuściłeś.

Moimi poprzednimi gildiami Były YaHoO! która zmieniła nazwę . A potem BezLipy Odszedłem z niej ponieważ przestałem grać .

3.Jakie jest Twoje doświadczenie z grą Perfect World, oraz jak dużo czasu dziennie spędzasz w świecie PW.

Moje doświadczenie z grą Perfect World jest takie w miare . Grałem trochę w Pw i trochę o niej wiem , oczywiście nie wszystko , ale dam radę się nauczyć

4.Czego oczekujesz od innych członków Phoenix?

Miłej atmosfery , pomocy z Bh , oczywiście w razie potrzeby to pomocy z questami itp .

5.Zastanów się, i napisz najważniejsze rzeczy o sobie;)

Jestem Michał. Mam już na karku 19 wiosen . Interesuję się sportem w tym dwie dziedziny . Wędkarstwo oraz Piłka nożna . Myślę , że tyle wystarczy więcej dowiecie się na GC

6.Skąd dowiedziałeś/łaś się o naszej gildii?

O gildi dowiedziałem się na forum a dokładnie pod tym linkiem . http://www.perfectworld.com.pl/viewtopic.php?t=1735

#2 2012-06-18 09:05:31

 Benek

Administrator

10025898
Zarejestrowany: 2012-04-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: Misiek

Jeśli w grze znajdziesz kogoś z Phoenix pisz śmiało na pewno ktoś cie doda lub pisz do Benek często jestem w grze


http://img203.imageshack.us/img203/5083/14t39qb.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.badandsexy.pun.pl www.merkury.pun.pl www.tvnmajka.pun.pl www.akademiarw.pun.pl www.medyk2004.pun.pl