#1 2012-04-28 20:14:11

Homer

Gość

Homer ew. inny

RASA : Kleryk
LVL : Dopiero zacznę : D prosił bym żeby ktoś podał jakiegoś linka do tego PW POLSKIEGO bo sam nie potrafię znaleźć (google nie pomogło, albo jestem ślepy) a shisumi nie podała strony www do serwera : ) http://www.perfectworld.com.pl/viewtopic.php?t=1735

Teraz odpowiedz na poniższe pytania:



1.Dlaczego chcesz wstąpić w szeregi właśnie naszej gildi, i jaki będziemy mieli z Ciebie pożytek(głównie chodzi o to co gildia zyska). Chcę wstąpić do was ponieważ: kiedyś byłem w gildi shadows gdzie była shisumi i uważam że tam gdzie ona gra jest dobra atmosfera, pomimo że ona sama jest więcej AFK niż online : D a jaki będzie ze mnie pożytek ? i tu zaczynają się schody : D
yyyy no zagram klerykiem to zawsze jakieś bufy/resy będą. Jestem lojalny nie ucieknę pewnego dnia bez słowa, jako take doświadczenie mam : D chyba wystarczy ? tak ? to świetnie : D



2.Jakie były Twoje poprzednie gildie(jeśli nie byłeś w żadnej podaj powód) i czemu je opuściłeś.
Shadows a później Elysium. Shadows opuściłem ponieważ przestałem grać : D a z Elysium zostałem wyrzucony i skazany na banicje przez niekompetentnego lidera który nie ma dystansu do siebie ani do innych : D




3.Jakie jest Twoje doświadczenie z grą Perfect World, oraz jak dużo czasu dziennie spędzasz w świecie PW. Doświadczenie z grą PW uważam że mam dość duże bo zaczynałem od PW MY a kończąc na PW EU, kilka lat w to gram ale miałem również długie przerwy, tyle starczy ?




4.Czego oczekujesz od innych członków Phoenix?
Jak to czego : D że wylewelują mi postać i zrobią najlepsze itemy +12 aha i przez całą grę będą dawali mi moldery itd : D + codziennie 1kk na teleporty : D i zawsze kiedy będę potrzebował pomocy wszyscy przylecą pomagać : D tzn jak będziecie robili hh99 a ja będę chciał teraz zrobić fb 19 to nagle wszyscy rzucicie hh w cholere i przylecicie mi to zrobić : D




5.Zastanów się, i napisz najważniejsze rzeczy o sobie;)
Im mniej wiesz tym lepiej śpisz towarzyszu : D mam lat więcej niż 18 a mniej niż 50 potrafię czytać, pisać, mówić nawet chodzić.
muzyka funk, rap - chodze w dresach : D radzieckie pieści, poezja śpiewana, muzyka klasyczna.
Zainteresowania ? chcesz wiedzieć to zapytaj się na pw : D nie wszyscy muszą wiedzieć : D



6.Skąd dowiedziałeś/łaś się o naszej gildii?

Dowiedziałem się stąd http://www.perfectworld.com.pl/viewtopic.php?t=1735 ALE nie widzę dtrony tego serwera i proszę żeby ktoś ją podał stronę WWW DO SERWERA TUTAJ,  chyba że podanie zostanie rozpatrzone negatywnie to podziękuję : D



Warunki wstąpienia do Gildi:
Nie zależny nam na levelu tylko na dobrej atmosferze w gildii. ( w trakcie rozwoju gildii wymagania mogą się zmienić,aczkolwiek będziemy to uwzględniać na bieżąco.

#2 2012-04-28 20:30:46

Morgana

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 100
Punktów :   

Re: Homer ew. inny

http://pwpolska.com/index.php

Poza tym co do mojego AFK:D To ja raczej jestem typem,aż nad pobudliwego gracza;))

A swoją drogą jaki miałeś nick na moga?

Offline

#3 2012-04-28 21:17:40

Homer ew. inny

Gość

Re: Homer ew. inny

haha : D Horacy / Nawojka

napisz czy przyjely czy nie przyjely : D

#4 2012-04-28 22:34:34

Morgana

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-27
Posty: 100
Punktów :   

Re: Homer ew. inny

Przyjęli ,przyjęli...ściągaj śmiało:)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chocolatenostale.pun.pl www.naruto--fun.pun.pl www.benomnitrix.pun.pl www.kongdoms.pun.pl www.fizjo-wsz.pun.pl